РЕГІОНБУДСЕРВІС

Радіатори

Радіатор є одним з найважливіших елементів системи опалення, оскільки він бере безпосередню участь у віддачі тепла приміщенню. З цього випливає необхідність його правильного вибору, що забезпечує підтримку відповідної температури в приміщенні, яке він буде обігрівати.

Для Вас ми можемо запропонувати радіатори європейських виробників

PURMO

«Retting Heating Sp z o.o.»

Польща

РАДІАТОРИ 1

KERMI

«Kermi GmbH»

 Німеччина

РАДІАТОРИ 2

Vogel&Noot

«RETTING Austria GmbH»

Австрія

РАДІАТОРИ 3

У комерційній пропозиції нашої фірми є багато типів радіаторів, що відрізняються один від одного призначенням, конструкцією, габаритами, формою, іноді кольором, і кожен клієнт напевно знайде радіатор, що підходить йому найбільше.

РАДІАТОРИ 4Найважливішою рисою радіаторів Purmo, є їх незаперечна дуже висока якість. Подвійне фарбування радіаторів методом електрофорезу (ґрунтувальне) і електростатичного напилення (кінцеве) гарантує отримання  лакованого покриття найвищої  міцності та якості. Цей метод тепер широко застосовується в автомобільній промисловості для фарбування автомобільних кузовів. Радіатори Purmo можна застосовувати як в однотрубних, так і в двотрубних системах центрального опалення. Залежно від типу радіатора існує кілька варіантів їх підключення до системи, особливо модним останнім часом є підключення знизу, виведене зі стіни.

РАДІАТОРИ 5У 1972 році на підприємстві Kermi GmbH була зібрана, неповторна відповідно до того часу автоматична лінія з виробництва сталевих радіаторів, яка втілила надійність і постійне впровадження нових технологій у виробництво опалювальних приладів KERMI. Сталеві, панельні радіатори KERMI представляють, з себе дві панелі об’єднані трубками, по яких циркулює теплоносій. У звичайних радіаторах підігрів ведеться рівномірно, іншими словами теплоносій надходить одночасно по обом панелям. Ні для кого не секрет що до недавнього часу, такий спосіб підігріву був найбільш раціональним. Сталеві панельні радіатори KERMI, влаштовані таким чином, що теплоносій в них попередньо проходить передню панель, а тільки потім надходить в задню. І дійсно, через це вдається швидше нагріти передню частину радіатора а також збільшити інтенсивність випромінювання. В задню панель надходить трохи охолоджений теплоносій, вона нагрівається довше і не досягає такої, високої температури, як передня. Це ніяк не недолік, а перевага, в цей час задня панель продуктивно виконує роль екрана, що запобігає втрати тепла і практично не витрачає цінну енергію на нікому не бажаний підігрів стіни, як у інших опалювальних приладів.Сталеві панельні радіатори опалення KERMI по праву є одними з найбільш затребуваних на українському ринку, завдяки тому що, мають відмінну якість і невисоку ціну. Прилади відповідають всім сучасним вимогам дизайну і технологій, тим самим залишаються дуже компактними при високій тепловій віддачі, мають низьку тепловою інерцією, що дозволяє швидко реагувати на зміну температури.

РАДІАТОРИ 6Радіатори Vogel & Noot — відносяться до опалювальних приладів найвищого рівня якості, виробляються концерном «RETTING Austria GmbH» (Австрія) — одним з провідних виробників радіаторів в Європі. Сертифіковане згідно з європейськими стандартами виробництво та постійний контроль його якості, інноваційний підхід до розробки продукції дають гарантію, що сталеві радіатори Vogel & Noot відповідають найвищим вимогам якості та надійності. Сталеві панельні радіатори виготовляються з високоякісного холоднокатаного сталевого листа і підключаються як до однотрубної, так і до двотрубної системі опалення з вертикальним і горизонтальним розташуванням теплопроводів, які об’єднують опалювальні прилади. Продуманий спосіб тепловіддачі, висока якість ґрунтового і зовнішнього лакофарбового покриття порошковою фарбою забезпечують безвідмовну роботу приладів опалення протягом багатьох років. Асортимент продукції досить широкий. Всі моделі панельних опалювальних приладів Vogel & Noot можуть працювати при максимальній температурі 110 градусів і робочим тиском 1,0 МПа (випробувальний тиск 1,3 МПа).

Як правильно обрати радіатор:

Вибір радіатора завжди необхідно проводити спираючись на якусь величину, яка з урахуванням самого призначення радіатора є найбільш важливою, але при цьому часто недооціненою. Це теплова потужність радіатора, вказується у ватах [Вт] для різних температур теплоносія в прямій та зворотній магістралях і температури в приміщенні, в якому буде встановлений радіатор. Радіатор повинен бути підібраний таким чином, щоб його теплова потужність перевищувала або, щонайменше, дорівнювала потреби в теплі даного приміщення (часто вживається також поняття тепловтрати приміщення). Величина втрат тепла пов’язана з особливостями будівлі, а також з його розміщенням і повинна розраховуватися проектантом. Ці розрахунки додаються до більшості проектів готових багатоквартирних будинків, а в індивідуальних проектах часто відсутні.

Частою помилкою, яку здійснюють при виборі радіаторів, є визначення їх потужності з урахуванням показників на підставі площі або кубатури приміщень. Цей метод схильний до великої похибки, оскільки показник потреби в теплі на одиницю площі може коливатися від 40 до 200 Вт / м2, оскільки він залежить від багатьох факторів, які завжди необхідно брати до уваги. Щоб зробити можливим правильний вибір радіаторів, ми наводимо нижче основні фактори, які ми повинні знати при визначенні втрат тепла приміщень і тим самим — розміру радіаторів:

Зовнішня температура

Залежно від місця розташування визначається кліматична зона, для якої приймається розрахункова зовнішня температура повітря. Вона коливається від -16 ° C у моря до -24 ° C в горах. Чим нижче розрахункова зовнішня температура, тим втрати тепла для ідентичного будівлі будуть більше.

Розташування будівлі і вітрові умови

У будинках, що стоять на відкритій місцевості і в вітряних регіонах, потреба в теплі вища, ніж для такого ж будівлі, що стоїть в щільно забудованому міському районі або в місцевості, захищеної деревами.

Термічна захист приміщень — коефіцієнт тепловіддачі стін, перекриття і підлоги

Добре ізольовані будівлі з низьким коефіцієнтом тепловіддачі огороджувальних конструкцій вимагають значно менше тепла для підтримки комфортної температури усередині приміщень.

Тип вікон і вид скління

Високоякісні вікна з низькими значеннями коефіцієнта тепловіддачі дозволяють економити на витратах на опалення. Великі площі скління збільшують втрати тепла.

Кількість і розташування по відношенню до сторін світу внутрішніх стін в приміщенні

Тепло, яке надходить від сонячного освітлення, дозволяє вибрати радіатори меншого розміру.

Внутрішня температура

Вона обумовлена ​​призначенням приміщення — чим вище необхідна температура, тим більший радіатор ми повинні вибрати.

Наші професійні менеджери завжди раді допомогти Вам підібрати радіатори, що відповідають Вашим вимогам за найпривабливішою ціною!

З приводу наявності радіаторів та ціни Ви завжди можете зв’язатися з нами або залишивши заявку на нашому офіційному сайті.

тел: +38 044 501-91-59

email: regionbudservice@gmail.com

rbuds@ukr.net