РЕГІОНБУДСЕРВІС

Запірна арматура

ТОВ «Регіонбудсервіс» пропонує Вам високоякісну запірну арматуру європейських заводів виробників Naval (Фінляндія), BROEN (BALLOMAX) (Данія), ZETKAMA (Польща), IVR (Італія), Honeywell(США).

Naval

Фінляндія

ЗАПІРНА АРМАТУРА 1

BROEN

Данія

ЗАПІРНА АРМАТУРА 2

ZETKAMA

Польща

ЗАПІРНА АРМАТУРА 3

IVR

Італія

ЗАПІРНА АРМАТУРА 4

Honeywell

США

ЗАПІРНА АРМАТУРА 5

Фінський концерн Naval OY — один зі світових лідерів запірної арматури і найвідоміший виробник сталевих кульових кранів призначених для систем опалення та охолодження а також для систем транспортування нафти і газу. Naval поставляє свою продукцію (сталеві кульові крани) в Європейські країни, Північну Америку і Азію. Щорічний обсяг продукції Naval — понад один мільйон кульових кранів. При цьому запірна арматура Naval зарекомендувала себе як надійні і високотехнологічних пристроїв, які використовуються для установки на магістральних трубопроводах і в теплових мережах. Кульовий кран Naval суцільнозварний і не має запасних частин. Це полегшує його монтаж і ізоляцію, а також робить кран більш надійним і звільняє від постійного обслуговування. Конструкція кульового крана Naval спроектована таким чином, що сила, яка виникає в трубах під тиском, підтримує кран щільно-закритим. «Плаваюча куля», встановлена між пружинними ущільненнями, переміщається під тиском до них, ще більш ущільнюючи його.

BROEN — світовий лідер в області виробництва і поставок запірної і регулюючої арматури для систем тепло-, водопостачання, газорозподілу, кондиціонування, охолодження та промисловості. Будучи міжнародною компанією, BROEN має розгалужену мережу представництв і дистриб’юторів по всьому світу. Устаткування BROEN використовується в тих секторах, в роботі яких функціональність і простота експлуатації мають першорядне значення. Арматура BROEN надійна і безпечна, характеризується довговічністю, дозволяє економічно витрачати природні ресурси.

Фірма ZETKAMA існує 70 років і здійснює продажі в більш ніж 70 країн світу, де продає лиття і трубопровідну арматуру таку як: запірні клапани, запірні клапани з сильфон ним ущільненням, регулюючі клапани, зворотні клапани, запобіжні клапани, фільтра сітчасті, засувки, кульові крани, балансувальні клапани, зворотні затвори, компенсатори, поплавкові клапани, сапуні клапани, всмоктувальні кошики, та інше. В основному весь асортимент запірної арматури виготовляється під суворі експлуатаційні умови використання. Робочий тиск в 40 Атм, а температура середовища, що транспортується до 400 градусів. Такі умови дають можливість вирішити сучасні теплоенергетичні проблеми. У компанії прекрасно розуміють, що їхня репутація буде безпосередньо залежати від якості виробленої продукції, тому у виробництві використовуються виключно високоякісні матеріали.

Компанія «IVR» присутній на будівельному ринку з 1973 року, і за цей час завоювала довіру споживачів в більш ніж 80 країнах світу. Компанія «IVR» пропонує арматуру для водопостачання і санітарії. ЕКО-сумісна продукція з латуні DZR пройшла найвідповідальніші випробування і визнана придатною для застосування в системах питного водопостачання. У широкому асортименті пропонуються зворотні клапани, фітинги, фільтри, манометричні, триходові і кульові крани з про стандартним, скороченим або повним проходом. Також в асортимент продукції «IVR» входить різна арматура для опалення, в тому числі ручні і термостатичні клапани для багатошарових, мідних, сталевих або поліетиленових труб, термостатичні головки, обладнані рідинними датчиками, термоелектричні приводи, системи «теплих підлог» з нержавіючої сталі (серія «AvantFloor») або латуні (серія «SunnyFloor»), колектори індустріального призначення з нержавіючої сталі, призначені для обігріву громадських і промислових будівель, футбольних полів і паркінгів та багато іншого.

Honeywell — американська корпорація, заснована в 1906 році в Міннеаполісі, що виробляє електронні системи управління і автоматизації. Основні напрямки — аерокосмічне обладнання, технології для експлуатації будівель і промислових споруд, автомобільне устаткування, турбокомпресори. Одним з основних напрямів діяльності є управління будівлями (забезпечення традиційних систем управління будівлею: опалення, вентиляція і кондиціювання повітря, системи освітлення і електроенергії) і безпека будівель (системи доступу, охорони, відеоспостереження, фото-ідентифікація, виявлення диму і загоряння, управління спринклерами і аварійної евакуацією).

Наші професійні менеджери завжди раді допомогти Вам підібрати запірну арматуру, що відповідає Вашим вимогам за найпривабливішою ціною!

З приводу наявності запірної арматури та ціни Ви завжди можете зв’язатися з нами або залишивши заявку на нашому офіційному сайті.

тел: +38 044 501-91-59

email: regionbudservice@gmail.com

rbuds@ukr.net