РЕГІОНБУДСЕРВІС

Труби гідроізольовані плівкою ДТЛС «Термізол»

ТОВ «Регіонбудсервіс» пропонує зі складу в м. Києві та під замовлення гідроізольовані труби плівкою ДТЛС «Термізол» від провідного виробника в цій галузі ТОВ «Перший трубний завод».

Ізоляція проводиться для захисту зовнішньої поверхні труби від корозії, яка виникає при зіткненні металу з грунтом, який містить вологу, кислоти і солі.

Залежно від захисної здатності покриттів в конкретних умовах експлуатації розрізняють типи:

  • нормальний,
  • посилений,
  • вельми посилений.

Труби сталеві з ізоляційним покриттям термоусадочною стрічкою «Термізол» застосовуються для будівництва газопроводів, нафтопроводів, водопровідних систем, за ДСТУ 4219-2003, ДСТУ Б В.2.5-29: 2006 та ДСТУ Б В.2.5-30: 2006, які працюють в умовах експлуатації від -40 ° С до +70 ° С.

Стрічка «Термізол» представляє собою рулонний полімерний матеріал, що складається з двох нерозривних шарів, зовні відрізняються лише за кольором. Зовнішній (захисний) шар виконаний з поліетиленової композиції, внутрішній (клійовий) — з легкоплавкої композиції на основі етилену з вінілацетату.

Стрічка «Термізол» відноситься до виду стрічок «гарячого» нанесення, тобто наноситься на попередньо очищену і нагріту до 80-110°С трубу. При нагріванні стрічки на трубі клейовий шар плавиться, заповнюючи нерівності на поверхні металу, а поліетиленова плівка термоусаджується і щільно притискає адгезив, завдяки чому створюється суцільне монолітне покриття. Товщина покриття — від 2,0 до 3,0 мм (на замовлення товщина покриття може бути збільшена до 10мм)

Зовнішне покриття робить трубу широко затребуваною і надає їй основну перевагу:

  • Термо-гідроізолююча стрічка (посилений тип(ТИП-1); надпосилений тип(ТИП-2)) захищає від підземної та атмосферної корозії сталевих трубопроводів і збільшує строк служби труби в 5 разів

Сфери застосування гідроізольованих труб:

Систем водопостачання

для будівництва газопроводів

для будівництва нафтопроводів

ТОВ «Регіонбудсервіс» пропонує Вам:

  • можливе покриття на труби Ø 38-530 мм по сталевій трубі
  • робоча температура від -40 ° С до +70 ° С, тиск до 1,6 МПа
  • виготовляються за ДСТУ 4219-2003, ДСТУ Б В.2.5-29:2006 та ДСТУ Б В.2.5-30:2006
  • труби комплектуються всіма необхідними фасонними частинами: колінами, трійниками, переходами, опорами, комплектами ізоляції стиків
  • надання послуг з гідроізолювання труб

Наші професійні менеджери завжди раді допомогти Вам підібрати труби гідроізольовані та фасонні частини до них, що відповідає Вашим вимогам за найпривабливішою ціною!

З приводу наявності труби та ціни Ви завжди можете зв’язатися з нами або залишивши заявку на нашому офіційному сайті.

тел: +38 044 501-91-59

email: regionbudservice@gmail.com

rbuds@ukr.net