РЕГІОНБУДСЕРВІС

ПІНОПОЛІУРЕТАН BASF

Пінополіуретан — синтетичний пористий матеріал на основі поліуретану, що на 85-90 % складається з інертної газової фази. Залежно від виду вихідного поліуретану може бути жорстким або еластичним («поролон»). Матеріал здатний протистояти найагресивнішим мікроорганізмам і середовищам.

Широкий рецептурний діапазон пінополіуретану дозволяє отримувати матеріал з різноманітною щільністю та унікальними фізико-механічними властивостями.

За теплоізоляційними характеристиками покриття з пінополіуретану переважають усі відомі матеріали (наприклад, цегляну стіну товщиною 64 см може замінити, за теплопровідністю, стіна з пінополіуретану товщиною 3,5 см.).

Для теплоізоляції трубопроводів

Пінополіуретан BASF 1Оператор реакційно-заливної машини для переробки жорстких пінополіуретанів  вприскує під тиском в рідкому стані двокомпонентну систему в проміжок між оболонкою і самою провідною трубою. Змішування компонентів пінополіуретанової системи відбувається безпосередньо в голові-шприцу заливної машини. Утворення піни(зростання) починається через 15секунд від початку операції. Завдяки цьому вона заповнює весь простір між оболонкою та трубою, перетворюючись на жорсткий теплоізолюючий сегмент.

На одному кілометрі ізольованого пінополіуретаном теплопроводу діаметром 100 мм економиться 100 тонн умовного палива щороку.

Для ізоляції покрівлі та стін

Пінополіуретан BASF 2Пінополіуретан наноситься на поверхню в рідкому вигляді під тиском. На об’єктах він виробляється за допомогою спеціальних мобільних установок. Компоненти шлангами високого тиску надходять у пістолет, у результаті змішування утворюють суміш, яка спінюється і з точним дозуванням надходить на суху, чищену від пилу поверхню. За кілька хвилин піна твердне, покриття стає твердим. При такому покритті покрівлі існує економія часу і значна економія грошових ресурсів. Окупність покрівлі, ізольованої з використанням пінополіуретану, становить, в середньому, 5 років за рахунок зниження витрат на опалення.

Інші застосування

Поліуретан використовують при виготовленні панелей, ізоляційних блоків різноманітного призначення, герметизації міжпанельних стиків у будинках, здійснюють ізоляцію холодильних і морозильних камер, підвалів, стель, мансард, саун, лазень.

Наше підприємство ТОВ «Регіонбудсервіс» пропонує Вам пінополіуретанові системи від світового лідера в хімічній промисловості компанії BASF. Пінополіуретан BASF 3

Завдяки прямим поставкам з заводів в Німеччині та Бельгії, та маючи криті утеплені склади,  ми можемо гарантувати Вам найвищу якість та свіжість пінополіуретанових систем.

Наші професійні менеджери завжди раді допомогти Вам підібрати пінополіуретан, що відповідає Вашим вимогам за найпривабливішою ціною!

З приводу наявності пінополіуретан та ціни Ви завжди можете зв’язатися з нами або залишивши заявку на нашому офіційному сайті.

тел: +38 044 501-91-59

email: regionbudservice@gmail.com

rbuds@ukr.net