РЕГІОНБУДСЕРВІС

ПОЛІЕТИЛЕН

Маючи добре організовані прямі поставки від виробників полімерної продукції, наше підприємство пропонує для Вашого виробництва високоякісні полімерні матеріали різних брендів:

Marlex

ПОЛІЕТИЛЕН 1

UZ-KOR

ПОЛІЕТИЛЕН 2

Sabic

ПОЛІЕТИЛЕН 3

MARPOL

ПОЛІЕТИЛЕН 4

Наші професійні менеджери завжди раді допомогти Вам підібрати найякісніший поліетилен, що відповідає Вашим вимогам виробництва за найпривабливішою ціною!

З приводу наявності поліетилену та ціни Ви завжди можете зв’язатися з нами бо залишивши заявку на нашому офіційному сайті.

тел: +38 044 501-91-59

email: regionbudservice@gmail.com

rbuds@ukr.net

Коротка довідка

Поліетилен (-СН2–СН2-)n є найдешевшим матеріалом із групи поліолефінів. Його обсяг у загальному виробництві поліолефінів становить 75-78 %.

Поліетилен біологічно нешкідливий, тому він широко застосовується у медицині, у житловому будівництві. Завдяки високій хімічній стійкості поліетилен широко застосовується:

  • в хімічній промисловості для виробництва пластикових труб;
  • частин різних апаратів, внутрішньої футеровки місткостей для зберігання кислот;
  • в електротехнічній, електрокабельній і радіотехнічній промисловості як високоякісний і високочастотний діелектрик;
  • значна частина поліетилену йде на виготовлення водопровідних труб, а також різних побутових предметів — поліетиленових плівок, бутлів, пробок тощо.

Поліетилен високої щільності або  поліетилен низького тиску (ПЕНТ, HDPE) володіє більш високими фізико-механічними показниками ніж ПЕВТ (LDPE). Більша частина ПЕВТ використовується:

  • для виготовлення плівки та листів, 
  • ізоляції проводів;
  • виготовлення виробів шляхом лиття пластмас під тиском.

Він експлуатується при температурах від –80 до +60 °C (ПЕВТ) і до 100 °C (ПЕНТ).

Поліетилен низької щільності (PE-LD або LDРE) або поліетилен високого тиску (ПЕВТ) отримують радикальною полімеризацією етилену при високому тиску (150—300 МПа) при температурі 200—260 °C. При цьому утворюється твердий поліетилен з довжиною ланцюжків макромолекул до 5000—6000 елементарних ланок і з середньою молекулярною масою понад 150 000 а.о.м. Густина (щільність) матеріалу складає 0,91—0,93 г/см3. Це еластичний і м’який матеріал. 

Поліетилен  високого тиску (ПЕВТ) — найрозповсюдженіший пластик у світі, найпопулярніший пакувальний матеріал. Плівки з ПЕВТ достатньо міцні при низьких температурах, стисненні та розтягненні, ударостійкі. Основною особливістю плівки з ПЕВТ є достатньо низька температура плавлення. Плівки з  LDРE сировини  водо- і  паронепроникні, але чутливі  до  газів, через що не використовуються для пакування  продуктів, що чутливі до   окислення; вирізняються виcoкою  хімічною стійкістю, але  мають низьку жиростійкість.

Зазвичай плівочний  LDPE використовується для виготовлення:

  • плівки,
  • контейнерів ,
  • сміттєвих пакетів,
  • мішків для покупок.

Поліетилен високої щільності (PE-HD або HDPE) або поліетилен низького тиску (ПЕНТ) отримують у гетерогенному середовищі полімеризацією етилену при температурі 70-80 °C і тиску 245 МПа. Молекули полімеру містять 1500—2000 елементарних ланок, середня молекулярна маса досягає 56 000 а.о.м. У промисловості поліетилен низького тиску отримують за напівбезперервною та безперервною схемами у присутності каталізатора Ціглера — Натта[en] AL2(C2H5)6/TiCl4. Густина такого поліетилену — близько 0,95 г/см3.

Поліетилен низького тиску високої щільності (HDPE) поділяється на:

ПОЛІЕТИЛЕН 5

Плівковий ПЕ

застосовують у виробництві плівок для пакування різноманітних товарів (від харчових і фармацевтичних до промислових товарів і реактивів),для антикорозійного покриття сталевих труб, ізоляції електрокабелів, для виготовлення каністр, ємностей для розчинників, контейнерів для сміття. З підвищенням текучості матеріалу поліпшується глянцевість плівкових виробів, але знижується ударостійкість.  Пакети, виготовлені  з цього матеріалу витримують до 20 кг.

ПОЛІЕТИЛЕН 5

Литтєвий ПЕ

застосовується для виготовлення корпусів деталей, ящиків, картриджів, паливних баків, різних деталей плавальних басейнів.

ПОЛІЕТИЛЕН 5

Видувний ПЕ

з нього виготовляються труби (газ/вода, магістралей транспортування хімічних продуктів і агресивних речовин), шланги, ємності під технічні  рідини (тосол, масло, антифриз), пластикові пляшки та кришки до них, столи та стільці, контейнери для продуктів, товари для дому та упасовка для засобів особистої гігієни методом екструзійно-видувного і  інжекційно-видувного формування.