РЕГІОНБУДСЕРВІС

Каналізація

Маючи досвід в проектуванні та будівництві каналізаційно-дренажних систем ТОВ «Регіонбудсервіс» пропонує Вам найвигідніші ціни на пластикову: MAGNAPLAST (Німеччина), OSTENDORF (Німеччина), та чавуну каналізацію.

MAGNAPLAST

Німеччина

КАНАЛІЗАЦІЙНІ ТРУБИ ТА КОМПЛЕКТУЮЧІ 1

OSTENDORF

Німеччина

КАНАЛІЗАЦІЙНІ ТРУБИ ТА КОМПЛЕКТУЮЧІ 2

чавуна каналізація

Україна

КАНАЛІЗАЦІЙНІ ТРУБИ ТА КОМПЛЕКТУЮЧІ 3Торгова марка «Magnaplast» була зареєстрована в Німеччині в 1989 році. Сьогодні вона входить до складу німецької компанії з переробки пластмас і вважається визнаним лідером у виробництві каналізаційних систем. Продукція компанії відрізняється своєю високою якістю завдяки співпраці з кращими постачальниками сировинних матеріалів. Продукція «Magnaplast» — це труби, фасонні елементи для внутрішніх і зовнішніх робіт при будівництві дренажних, зливових і господарсько-побутових систем.

Залежно від поставлених цілей клієнти компанії можуть придбати продукцію наступних серій:

 • HT plus — застосовується для створення внутрішніх каналізаційних систем з поліпропілену;
 • Skolan dB — посилені мінеральним волокном поліпропіленові труби і складові систем;
 • Ultra dB — безшумна каналізація для роботи всередині приміщень;
 • KG — елементи з матеріалів ПВХ для спорудження зовнішніх систем дренажу;
 • SC — системи очищення стічних вод;
 • Magnacor — двостінні гофровані труби, фітинги і дренажні колодязі, які застосовуються для зовнішніх робіт і виготовлені з полімерних матеріалів.

КАНАЛІЗАЦІЙНІ ТРУБИ ТА КОМПЛЕКТУЮЧІ 4

Вже понад 45 років компанія Gebr. Ostendorf Kunststoffe GmbH є провідним виробником каналізаційних систем в Німеччині.

Каналізація Ostendorf — це високоякісні каналізаційні матеріали, для житлових і громадських приміщень. Сьогодні компанія Ostendorf випускає труби для внутрішньої і зовнішньої каналізаційної систем з мінералізованого поліпропілену, колодязі, труби для водопостачання, відведення диму і захисту електричних кабелів. Відрізняється каналізація Ostendorf від каналізації інших виробників тим, що труби і фітинги Ostendorf виробляються з важкозаймистого поліпропілену, це забезпечує продукції фірми абсолютну перевагу перед іншими виробниками. При установці каналізаційних систем в будівлях з підвищеними пожежобезпечними вимогами, продукції компанії немає рівних.

КАНАЛІЗАЦІЙНІ ТРУБИ ТА КОМПЛЕКТУЮЧІ 5Чавунні труби залишаються традиційним матеріалом для монтажу каналізаційних систем, незважаючи на те, що останнім часом широке застосування отримали пластикові труби. Якщо внутрішні мережі при індивідуальному будівництві поступово захоплює ПВХ, то для прокладання зовнішнього каналізаційного трубопроводу краще все ж більш «серйозний» матеріал — труби чавунні каналізаційні.

Позитивними якостями чавунної каналізаційної труби в порівнянні з пластмасовими трубами є:

 • більш висока міцність,
 • відмінна зносостійкість,
 • шумоізоляція,
 • стійкість до високих і низьких температур,
 • пожежна безпека і низький коефіцієнт розтягування труби.

Особливо виправдане використання чавунної каналізаційної труби при спорудженні каналізаційних систем в будівлях, навантаження в яких значно перевищує господарсько-побутові.  До таких можна віднести підприємства громадського харчування, харчової промисловості та підприємства з виробництва напоїв. Крім цього, труба чавунна каналізаційна застосовується при будівництві великих фабрик-боєнь, на м’ясопереробних комбінатах, на фермах та інших місцях утримання тварин, в санаторіях, де є вихід термальних і мінеральних вод, в будівництві об’єктів охорони здоров’я та освітніх установ, а також непромислових лабораторій.

Сфери застосування чавунних труб:

Системи водо постачання

Системи каналізації

Системи тепло постачання

протипожежні системи водо постачання

трубопроводи хімічної, нафто переробної і гірничо добувної промисловості

Чавунні каналізаційні труби і фасонні частини до них виробляють суцільнолитими з сірого чавуну, який піддається обробці ріжучим інструментом. Від корозії такі труби захищають за допомогою покриття з нафтового бітуму або шару забіленного чавуну підвищеної міцності. Головною умовою є відсутність шлакових включень, свищів і швів. Відповідно, до чавунних труб промисловість випускає фасонні частини.

Наші професійні менеджери завжди раді допомогти Вам підібрати труби каналізаційні та фасоні частини, що відповідає Вашим вимогам за найпривабливішою ціною!

З приводу наявності труб каналізаційних та ціни Ви завжди можете зв’язатися з нами або залишивши заявку на нашому офіційному сайті.

тел: +38 044 501-91-59

email: regionbudservice@gmail.com

rbuds@ukr.net