РЕГІОНБУДСЕРВІС

МЕТІЗИ

У багатьох сферах життя людини — від роботи по дому до промисловості, використовуються різні кріплення і металовироби. ТОВ «Регіонбудсервіс» пропонує Вам високоякісні метізи для будівництва, ремонту, машинобудуванні та інших галузях. В процесі виготовлення кріпильних елементів застосовується сталь, алюміній, нержавіюча сталь, а також інші міцні матеріали.

ТОВ «Регіонбудсервіс» пропонує Вам:

  • саморізи і шурупи — широко використовуються в будівництві, ремонті та інших сферах. 
  • анкера, шпильки і стрижні — забезпечують високу міцність і надійність. Найпоширенішими вважаються розпірні, забивні, клинові анкери;
  • болти і гвинти — найпростіший і надійний вид кріпильних виробів. Болт від гвинта відрізняється головкою, у перших вона підходить для відкручування накидним або ріжковим ключем, а другі для викруток шуруповертов та іншого;
  • дюбеля, чопик — кріплення для широкого і промислового призначення. У наш час на ринку популярні дюбель для гіпсокартону, металу, газобетону та інші .;
  • шайби і гайки — мають різний вигляд і конфігурацію для різних цілей;
  • цвяхи — будівельні, гвинтові, фінішні, покрівельні та інше. Без цвяхів можна обійтися ні при одному будівництві або ремонті.
  • кляймери — спеціальні металеві пластини, які призначені для кріплення вагонки. Використання кляймер дає можливість приховати з поверхні матеріалу кріпильні і сполучні елементи.
  • дріт в’язальний — широко використовується в будівництві для в’язки арматури, так вона має низьку вартість, відмінну пластичність і міцність.
  • перфорований — елементи з металу або пластику, що використовуються для обробки для кутів стіни. Саме за допомогою куточків перфорованих вирівнюються кути стін, що є дуже важливим етапом будь-якого будівництва або ремонту.

Якщо правильно вибрати кріплення і металовироби самостійно не виходить, то краще звернутися за допомогою до досвідчених фахівців. Адже від якості придбаних кріплень безпосередньо залежить якість виконуваних робіт, надійність готових конструкцій і безпеку.

Наші професійні менеджери завжди раді допомогти Вам підібрати метізи, що відповідає Вашим вимогам за найпривабливішою ціною!

З приводу наявності метізи та ціни Ви завжди можете зв’язатися з нами або залишивши заявку на нашому офіційному сайті.

тел: +38 044 501-91-59

email: regionbudservice@gmail.com

rbuds@ukr.net